Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл.
Новгород-Сіверський р-н.
с. Жадове вул. Центральна, 28
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86
Ел. пошта:
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Дистанційне навчання
 Дистанційне навчання
Меню сайту
Знайти на сайтi
Профiль
П`ятниця
24.05.2024
15:52

Статистика

Всього користувачів: 2518

Нових за місяць: 1

Нових за тиждень: 1

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 320
Фотографій: 4499
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 1
Невідомих: 1
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Список


Вітаємо Вас на офіційному сайті Жадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Семенівської міської ради!

    

Список загиблих жителів с.Жадове у роки війни 1941-45 років

 

 

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народження

1

Аксьоненко Іван Романович

1919

2

Авросін Зіновій Давидович

1919

3

Аксьоненко Андрій Леонович

1900

4

Аксьоненко Микола Максимович

1920

5

Аксьоненко Федір Іванович

1900

6

Алекетуєв Данило Аврамович

1894

7

Алекетуєв Максим Трохимович

1896

8

Алєксейцев Максим Данилович

1896

9

Алєксєйцев Данило Аврамович

1894

10

Алєксєйцев Максим Трохимович

1896

11

Артозєй Василь Антонович

1924

12

Артозєй Іван Михайлович

1917

13

Атрощенко Григорій Павлович

1892

14

Атрощенко Іван Євдокимович

1918

15

Атрощенко Микола Єгорович

1916

16

Атрощенко Михайло Єгорович

1911

17

Атрощенко Михайло Михайлович

1910

18

Атрощенко Олексій Григорович

1922

19

Атрощенко Олексій Петрович

1922

20

Атрощенко Павло Єгорович

1921

21

Ашомок Григорій Титович

1909

22

Ашомок Григорій Титович

1905

23

Бабарико Григорій Маркович

?

24

Бабарико Ілля Деметович

1915

25

Бабарико Федір Денисович

1903

26

Бабенко Іван Петрович

1901

27

Бабенко Мойсей Терентійович

1895

28

Бабенко Олексій Антонович

1923

29

Бабенчук Григорій Ігнатович

1924

30

Бабенчук Іван Ігнатович

1915

31

Бабенчук Іван Тимофійович

1907

32

Бабенчук Микола Максимович

1899

33

Бабенчук Олександр Данилович

1923

34

Бабенчук Олександр Якимович

1915

35

Бабенчук Петро Якович

1913

36

Бабенчук Сава Мойсейович

1900

37

Байдала Андрій Денисович

1924

38

Байдала Василь Афанасійович

1900

39

Бакланський Василь Іванович

1924

40

Бакланський Денис Іванович

1895

41

Бакланський Іван Васильович

1890

42

Бакланський Іван Терентійович

1923

43

Бакланський Ігнат Григорович

1906

44

Бакланський Максим Олександрович

1910

45

Бакланський Максим Олександрович

1916

46

Бакланський Микола Іванович

1904

47

Бакланський Михайло Денисович

1921

48

Бакланський Михайло Нестерович

1924

49

Бакланський Петро Трохимович

1923

50

Бакланський Степан Андрійович

1915

51

Бакланський Степан Іванович

1912

52

Бакланський Федір Якимович

1913

53

Бакланський Яків Михайлович

?

54

Балута Антон Созонович

1926

55

Балута Григорій Маркович

1912

56

Барадуля Андрій Фомич

1904

57

Беда Василь Тихонович

1923

58

Беда Григорій Дем’янович

1912

59

Беда Дмитро Якович

1912

60

Беда Іван Тихонович

1923

61

Беда Михайло Іванович

1925

62

Беда Петро Ілліч

1923

63

Беда Петро Якович

1922

64

Беда Тимофій Кіндратович

1914

65

Беда Федір Васильович

1909

66

Беда Федір Петрович

1909

67

Беда Юхим Максимович

1886

68

Беда Юхим Самойлович

1897

69

Безпалий Микола Сергійович

1918

70

Безручко Андрій Андрійович

1910

71

Безручко Іван Савостянович

1900

72

Безручко Кирило Федорович

1908

73

Безручко Омелян Михайлович

1918

74

Безручко Павло Дорофійович

1905

75

Безручко Петро Федорович

1921

76

Безручко Прохор Сидорович

1905

77

Безручко Тарас Андрійович

1904

78

Безручко Федір Васильович

1911

79

Безручко Федір Дорофійович

1924

80

Богов Андрій Андрійович

1910

81

Богов Афанасій Павлович

1909

82

Богов Петро Свиридович

1903

83

Богов Прохор Сидорович

1903

84

Бондаренко Антон Петрович

1899

85

Бондаренко Іван Романович

1918

86

Бондаренко Максим Петрович

1908

87

Бондаренко Мойсей Романович

1924

88

Бондаренко Олексій Антонович

1923

89

Бондаренко Сава Семенович

1918

90

Бондаренко Феодосій Андрійович

1908

91

Барадуля Андрій Хомич

1904

92

Бучковець Мирон Романович

1906

93

Василенко Василь Омелянович

1893

94

Василенко Гнат Кирилович

1915

95

Василенко Григорій Афанасійович

1914

96

Василенко Єгор Іванович

1899

97

Василенко Іван Пилипович

1923

98

Василенко Йосип Ісакович

1902

99

Василенко Кирило Семенович

1920

100

Василенко Максим   Якимович

1909

101

Василенко Михайло Маркович

1924

102

Василенко Олексій Семенович

1922

103

Василенко Парфен Васильович

1908

104

Василенко Петро Семенович 

1923

105

Василенко Степан Петрович

1903

106

Василенко Тимофій Титович

1905

107

Василенко Федір Пилипович

1925

108

Везовик Максим Миколайович

1904

109

Вербенський Іван Павлович

1903

110

Вербенський Іван Федорович

1904

111

Вербенський Іван Якович

1922

112

Вербенський Митрофан Іванович

1893

113

Вербенський Михайло Іванович

1910

114

Вербенський Петро Захарович

1908

115

Вербенський Порфін Якович

1915

116

Вербенський Степан Якович

1915

117

Веремієнко Афанасій Маркович

1901

118

Веремієнко Афанасій Митрофанович

1889

119

Веремієнко Федір Петрович

1917

120

Веремієнко Яків Федосович

1910

121

Власенко Василь Єгорович

1923

122

Власенко Єгор Степанович

1896

123

Власенко Іван Єгорович

1925

124

Власенко Ісак Степанович

1900

125

Власенко Мина Іванович

1906

126

Власенко Тимофій Петрович

1922

127

Войток Іван Андрійович

1914

128

Войток Іван Лукич

1905

129

Войток Олексій Власович

1910

130

Войток Прокіп Деметович

1911

131

Войток Прокіп Миколайович

?

132

Войток Федір Прокопович

1906

133

Воробей Андрій Леонович

1924

134

Воробей Андрій Степанович

1902

135

Воробей Антон Трохимович

1903

136

Воробей Василь Григорович

1921

137

Воробей Василь Іпатович

1918

138

Воробей Василь Трохимович

1918

139

Воробей Григорій Карпович

1906

140

Воробей Єфрем Леонідович

1918

141

Воробей Єфрем Мамонтович

1914

142

Воробей Іван Несторович

1900

143

Воробей Іван Пилипович

1919

144

Воробей Іван Савелійович

1902

145

Воробей Марк Нестерович

1912

146

Воробей Мартин Дмитрович

1908

147

Воробей Микола Єрмолайович

1901

148

Воробей Микола Павлович

1917

149

Воробей Михайло Маркович

1924

150

Воробей Павло Ілліч

1918

151

Воробей Павло Микитович

1925

152

Воробей Павло Пилипович

1923

153

Воробей Петро Савелійович

1913

154

Воробей Роман Савелійович

1915

155

Воробей Федір Іванович

1922

156

Воробьов Микола Петрович

1919

157

Врагов Данило Юхимович

1893

158

Врагов Іван Прохорович

1921

159

Врагов Марк Корнійович

1900

160

Врагов Михайло Григорович

1919

 


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська міська рада Чернігівської області Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області Сайт м. Семенівка Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Нова Українська школа