Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл.
Новгород-Сіверський р-н.
с. Жадове вул. Центральна, 28
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86
Ел. пошта:
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Дистанційне навчання
 Дистанційне навчання
Меню сайту
Знайти на сайтi
Профiль
Субота
20.07.2024
18:43

Статистика

Всього користувачів: 2518

Нових за місяць: 0

Нових за тиждень: 0

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 320
Фотографій: 4499
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 1
Невідомих: 1
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Табір - 2016


Вітаємо Вас на офіційному сайті Жадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Семенівської міської ради!

    

Звіт про роботу пришкільного табору відпочинку «ВЕСЕЛКА-1»

Пришкільний табір відпочинку «Веселка» з денним перебуванням дітей працює при Жадівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка з 30 травня по 14 червня 2016 року.

Завданнями забезпечення повноцінного літнього відпочинку в пришкільному таборі були:

 • створення у дітей хорошого емоційного настрою, привнесення почуття романтики в повсякденне життя;

 • виховання громадянських якостей і почуттів;

 • виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові знання, вміння, навички;

 • навчання дітей діяти у колективі; розвиток дитячого самоврядування;

• привчання до самообслуговування, залучення до трудових справ на користь і радість оточуючих.

Організація відпочинку передбачає різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби.

 Всі види виховної діяльності в таборі здійснюються відповідно до режиму дня. Робота проводиться згідно плану виховної роботи. Все це висвітлюється на спеціальному стенді. Діти та їхні батьки мають змогу щоденно знайомитися з путівкою дня. Ведеться фоторепортаж подій у таборі.

Обов’язковим є дотримання санітарно-гігієнічних вимог: створення порядку і затишку у спальних приміщеннях, в ігрових кімнатах, актовій залі, місцях відпочинку. Комплектацію загонів здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей та їх інтересів. Всі діти поділені на 4 загони. Вихованці мають однаковий соціальний досвід, інтереси, умови життя. Кожен загін має свою назву, девіз, емблему.

 

Особлива увага приділяється організаційно-громадській діяльності: презентація загонів, виконання доручень, вибори активу, самостійний розподіл різних видів робіт, участь у проведенні заходів, у підведенні підсумків різних конкурсів. У таборі організовано самоврядування: в загонах обрано командира, відповідального за чергування по табору, за збереження порядку, чистоти в кімнатах, спортивного майна. Кожен день приносить безліч нових вражень, нових відкриттів, деякі заходи стали для нас традиційними.

Здоров’я в порядку – дякуй зарядці. Кожен день табірної зміни  розпочинався бадьорою зарядкою з використанням музичного супроводу для зацікавлення дітей.

Після рухливої зарядки всі дружно шикувалися на лінійку, під час якої чітко здавали рапорти. Кожного дня було оголошено порядок денний. Були заслухані всі поради та пропозиції вдосконалення змістовності робочого дня.

30.05.2016р.

Понеділок

День відкриття табору

Гасло дня: «Будьмо знайомі».

Відкриття табору «Здрастуй літо! Здрастуй табір!». Заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей (лінійка, святковий концерт).

На ранковій лінійці оголошувався план заходів на день. Із першого дня в таборі розпочинається змагання між загонами. Діти старанно підготувалися з допомогою вихователів. Під час святкового концерту присвяченого відкриттю табірн6ої зміни показали як танцювальні так і інші номери. Цікавинкою пришкільний табір став для учнів першого класу, які з першого дня приймали активну участь і показали що вони здібні, талановиті та активні діти. Неймовірно раділи маленьким досягненням.  

   

31.05.2016р.

Вівторок

День самоврядування

Гасло дня: «Наше майбутнє в наших руках».

1.  Змагання між загонами «Усім табором – на старт» (чемпіонати табору з настільного тенісу, футболу тощо).

2. Спортивне свято «Козацькі розваги».

Спортивні ігри, швидкість і витривалість найкраще для дітей. Всі активно приймали участь у заходах цього дня. Разом з тим у школярів формуються навички до збільшення рухової активності, здорового способу життя, самостійних занять фізичними вправами, суддівські та інструкторські навички.

 

 

01.06.2016р.

Середа

Гасло дня: «Наше майбутнє в наших руках».

Конкурс малюнків на асфальті, присвячений Міжнародному дню захисту дітей «Світ моїх мрій».

   

Цього гарного та сонячного ранку на дітей чекало гарне заняття, а саме малюнки на асфальті. Ще з минулих табірних років було зрозуміло, що малювати діти дуже люблять, а особливо коли у них для цього необмежений простір.  Малювали  малюнки присвячені Міжнародному дню захисту дітей» Світ моїх мрій».  Старші малювали здебільшого самостійно, а молодшим допомагали вихователі втілювати їх фантазії в малюнку. Вже через годину подвір'я пришкільного табору засяяло різнобарвними веселковими кольорами. Пройшовши стежинкою можна було зустріти і дітлахів за різними заняттями, і квіти різних кольорів, а особливо яскраві були, червоні маки, які дивували всіх оточуючих своєю красою. Діти загону «Сонечко» розмістили свій неповторний малюнок на декілька метрів, там були і українські хатини, і чудові квіти. Все як у справжній оселі. Цього літнього дня спостерігалося яскраве та щире втілення патріотизму дітлахів у своїх малюнках.

02.06.2016р.

Четвер

День краси

Гасло дня: «Краса врятує світ».

1.  Конкурс «Маленька україночка».

   

 

03.06.2016р

П'ятниця

День екології

Гасло дня: «Збережімо природунаше майбутнє».

1. Екскурсія «Екологічною стежкою».

2. Загальнотабірна толока «Чистий двір».

3. Конкурс «Природа – я – ми» (конкурс виробів з природного матеріалу).

План виховної роботи наповнений різноманітними заходами та складався з урахуванням побажань дітей. Талановиті діти навчають менших, при цьому отримують задоволення й одні, й інші.  Особливою популярністю користувався у вихованців художньо-естетичний  напрям роботи, бо саме такі заходи сприяють розвитку обдарованості, дозволяють дітям реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчий потенціал.

04.06.2016р.

Субота

День сміху

Гасло дня: «Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги».

1.  Шоу «Розсміши вихователя?».

2. Екскурсія до с. Машево

 

Екскурсія в с. Машево  запам'яталася  дітям, ми відвідали будівлю лісгоспу, храм, де дітей привітно зустріли. Побачили життя пришкільного табору «Сонечко»,  як в іншому селі відпочивають та оздоровляються діти під час літніх канікул.  В місцевому будинку культури був проведений святковий концерт присвячений дітям.  Чудові яскраві танці та пісні збереглися в пам'яті діток. Із задоволенням поверталися в стіни рідного табору і захопливо розповідали побачене друзям.

   

 

06.06.2016р.

Понеділок

День інтелектуала

Гасло дня:«Мислю, а отже, існую».

1. Вікторина «У лабіринті загадок».

2. Екскурсія до туристичного комплексу «Бреч».

       

За час перебування в пришкільному таборі діти побули на екскурсії в «Бреч». Дирекція табору замовила заздалегідь показовий виступ та екскурсію для дітей, адже дуже важливо щоб побачена краса супроводжувалася цікавою розповіддю знавця. Із неймовірним захопленням кожен відвідувач спостерігав за красою навколишнього.  Показовий виступ коня-танцюриста, який майстерно робив різноманітні вправи та граційно кланявся глядачам. Маленький куточок Європи нікого не залашив байдужим. Тому краєзнавчий напрям виховної роботи  ще  довго буде з'являтися в пам'яті вихованців.

07.06.2016р.

Вівторок

День мистецтв

Гасло дня:  «Проймемо душу прекрасним».

1.   Конкурс акторської майстерності «Наші таланти».

2.   Година праці «Нехай навколишнє милує око».

   

Саме в таборі відкриваються приховані таланти дітей. Дівчата-красуні співають щирі українські пісні. Саме в ці хвилини виховуємо патріотизм.

Робота на пришкільній ділянці спочатку не дуже зацікавила дітей, Але через декілька хвилин діти вже активно працювали зі своїми вихователями. Хлопчики працювали біля квітів, які потім будуть чарувати своєю красою всіх прохожих.

  

08.06.2016р.

Середа

День історії

Гасло дня: «Без минулого немає майбутнього».

1.  Екскурсія  «Відкрий для себе село Жадове».

2.  Екскурсія до м. Семенівка.

Дуже  цікава мандрівка була проведена учнями-екскурсоводами центром нашого села Жадове. Вихованці загону «Оба-на» виступили в ролі екскурсоводів. Кожен учень чекав відвідувачів біля свого об’єкта: пам’ятника, старої школи, церкви, закинутого фонтану, в парку тощо. Прийшовши із екскурсії, діти ділилися враженнями від побаченого. Усвідомили  що майже кожного дня проходили повз історичні пам’ятки, але тільки тепер дізналися їхню історію. Тому в цей літній день особливу увага було присвячено історії.

   

Запланована заздалегідь екскурсія до міста Семенівка.  Дітям показали пожежну частину та розповіли про особливості цієї тяжкої та відповідальної роботи. Ознайомили з пожежною машиною, її окремими деталями.  Наступною зупинкою стала хлібопекарня, її учні відвідали вперше, незвичайно чудове враження залишилося в них, особливо після запропонованого їх солодкого подаруночка,  а саме смачної булочки, адже ніщо так не підіймає настрій, як щось солоденьке.

Наступною зупинкою став краєзнавчий музей у місті, діти уважно слухали і дивилися, а ще більше бажання було до всього доторкнутися. Ну і як можна не відмітити те, що найбільше чекали – це дитячий майданчик, погратися, пострибати, побігати найкращі синоніми до слова діти. На завершення екскурсії була стежина алеєю героїв, спостерігаючи вже зелені дерева та чудову природу слухали та читали прізвища видатних героїв.

    

09.06.2016р.

Четвер

День героїв

Гасло дня: «Віддати шану – наш обов’язок».

1.  Інтелектуальний конкурс «Моя Україна героями славна».

2.  Конкурс малюнків «Хай завжди буде мир». Зустріч з воїном-контрактником військ спеціального призначення Ткаченком Д. В.

  

         «Хай завжди буде мир» саме на таку тема малювали малюнки. Дівчата загону «Оба-на» допомагали меншим у творчості, це було приємно й одним, й іншим. Виховували у дітей старанність, естетичний смак.

За час роботи пришкільного табору в село приїхав наш учень, випускник школи, Ткаченко Денис Володимирович, який є воїном-контрактником військ спеціального призначення.    Ми запросили його на зустріч з дітьми. Він відгукнувся на наше запрошення і прийшов у табір. У мультимедійному класі він розповів дітям про те як служив, різні випадки життя. Розповідь Денис супроводжував показом відеороликів з інтернету. Діти уважно слухали, задавали запитання на які потім отримували повну відповідь. Всі залишилися задоволені, подякували воїнові та зробили знімок на пам'ять. Через декілька днів Дениса Володимировича було викликано в Гостомель.

10.06.2016р

П'ятниця

День туриста

Гасло дня:«Подорож цікава, коли разом».

1.  Гра «Джура».

2.  Конкурс туристичної пісні.

3.  Посвята в туристи.

   

  

11.06. 2016р.

Субота

День казки

Гасло дня: «Немає дитинства без казки».

1.  Вікторина «За народними казками».

2. Гра «Форт «Боаяр»

   

Незабутні спогади про перебування в таборі залишилися від проведеної гри «Форт Боаяр». Були створені чотири команди, до складу яких входили діти різних загонів. Ведучими гри стали хлопці з загону «Невгамовні», а хранителями ключів – вихователі, яким також довелося посидіти по декілька годин у роздумах цікавих завдань. Потрібно було здобути 11 ключів, неначе маленька кількість, але за кожним стояло певне розумове, спортивне випробування, або ж завдання на кмітливість і на уважність.

 Цікава гра не залишила байдужими дітей, навіть малеча, яка не входила до складу команд, була задіяна в допомозі вихователям, вони не минули жодного завдання. Ці зацікавлені оченята спостерігали все, а після закінчення гри і самі охоче тренувалися в завданнях, мабуть вже набиралися досвіду на наступні роки.

13.06.2016р.

Понеділок

Сорочинський ярмарок

Гасло дня: «Ми – українці».

Ще з минулих табірних років сорочинський ярмарок став одним із найулюбленіших заходів в таборі. Тому і цього року вирішили не порушувати традиції і в передостанній день на території пришкільного табору був організований справжній ярмарок.

   

Всі дітки були задіяні, хтось пропонував свої послуги, а хтось придбав корисні речі, вироби з природного матеріалу. В них були справжні грошові купюри під назвою – «міражі». Навіть малеча цього сонячного дня ходила з гарними зачісками та яскравим макіяжем. У кінці табірного дня були підведені підсумки, переможці визначалися за кількістю отриманого капіталу. Призові місця були нагороджені маленькими подаруночками засновникам того чи іншого товариства надання послуг.

14.06.2016р.

Вівторок

День закриття роботи табору

Гасло дня: «Прощаємось, але не забуваємо».

1. Гра «Килим добрих побажань».

2. Закриття табірної зміни. Святкова лінійка. Нагородження активу табору, переможців конкурсів.


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська міська рада Чернігівської області Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області Сайт м. Семенівка Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Нова Українська школа