Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл.
Новгород-Сіверський р-н.
с. Жадове вул. Центральна, 28
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86
Ел. пошта:
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Дистанційне навчання
 Дистанційне навчання
Меню сайту
Знайти на сайтi
Профiль
Вівторок
19.03.2024
05:22

                         
               
               
     
Статистика

Всього користувачів: 2516

Нових за місяць: 0

Нових за тиждень: 0

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 320
Фотографій: 4499
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 3
Невідомих: 3
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Звіт №3. Пришкільного табору «Веселка». 2009р.


Вітаємо Вас на офіційному сайті Жадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Семенівської міської ради!

    

Пришкільний табір «Веселка». 2009р.

У літа багато звичайних епітетів: дзвінке, веселе, дружне, трудове, цікаве. Таке воно і є – щедре на відкриття, повне романтики.

Все, що складає насолоду життя у «Веселці», є результатом чіткої, обдуманої роботи маленького колективу спеціалістів, які чітко засвоїли, що «Веселка» – літній табір відпочинку, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. 
Робота в таборі була розподілена, як правило, на три розділи:
- загально табірні справи;
- робота з проведенням виховних та розважальних заходів у загонах;
- оздоровлення.

Кожного ранку табір розпочинав свою роботу й закінчував організаційними лінійками. Після лінійки всі загони шикувалися на ранкову зарядку.

     

Всі загони без винятку побували на екскурсіях в різних містах області (Чернігові, Мені, Новгород-Сіверську). Дорогою додому старшокласники побували на березі зачарованої Десни. 

У таборі вирувало життя у семи загонах. Загін «Краяни»мав свої особливості. Вони «проживали» в наметовому містечку, після організаційної лінійки проводили вільний час за індивідуальною програмою. Були дні, коли «Краяни» приходили на гостину до інших загонів, а то запрошували до себе.

     

Ось і перший день був із загальною програмою. Він розпочався урочистою лінійкою, присвяченою відкриттю табору «Веселка». Пролунав Гімн України, діти підняли прапор. Пролунали слова привітання, звернені до дітей. У виконанні дітей загонів «Краяни» та «Сонечко» пройшла костюмована програма – «Запросини до табору». Голова ради дружини Гапоненко Галина ознайомила з розпорядком роботи табору. 

     Після лінійки табір ожив. У кожному загоні було обрано командира і заступника. Загони підготували свої девізи, намалювали емблему, розучили пісню «Веселкова».
      А потім асфальт навколо школи став оживати, адже на ньому почали з’являтися цікаві кольорові малюнки, створені руками дітвори. 

 

 

Це розпочався конкурс малюнка на асфальті, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Кожен загоновий малюнок був відзначений у певній категорії.

Знайшовся час і для рухливих ігор на свіжому повітрі.

День вдався веселим і цікавим. Жодна дитина не залишилася поза увагою, всі полинули у «веселковий» світ.

Другий день був присвячений спорту. Тому й програма носила спортивний характер. 
У таборі проходили малі олімпійські ігри, у яких переміг загін «Козачата». Після змагань був веселий репортаж-конкурс малюнків та віршів на спортивну тематику. І знову перемогу отримали «Козачата».

А в той же час у загоні «Краяни» йшло своє життя. У них була посвята в туристи. Спочатку поставили палатки, повторили правила туристів і розпочали гру «Посвята в туристи», яка проходила в чотири тури: 

- надання першою допомоги;
- «Чи знаєте ви гриби»;
- «Лікарські рослини»;
- «Я – турист».

Після конкурсу діти заслухали наказ «Про зарахування в туристичне товариство».

 

3 червня відзначали «День природи».тому всі загони вирушили на екскурсію в природу. У кожному загоні пройшов конкурс «Природа, творчість і фантазія». Чого тільки діти не нафантазували! Знайшли колоду, схожу на крокодила, черепаху, пень перетворився на лісового господаря Оха.

 

Повернувшись з екскурсії, діти взяли участь у конкурсі на кращий літній букет і захист до нього. І знову «Козачата» вийшли першими на фінішну пряму. ІІ місце поділили між собою  

 

«Невгамовні» та «Дружба». А «Сонечко» посіло ІІІ місце.

 

У конкурсі екологічного малюнка переміг загін «Промінець». «Краяни» в цей день закріплювали вміння ходити по азимуту. Хто виконував завдання швидко і правильно, той знаходив приз. Перемогу отримала команда хлопчиків.  

Діти активно й захопленням грали в гру «Що у вас, туристи, є в рюкзаках».

4 червня у нас проходив день праці. Спочатку відбулася «висадка» трудового десанту на клумби та шкільний город, яка закінчилася перемогою над бур’янами. 

А загони «Сонечко» та «Промінець», прослухавши розповідь бібліотекаря про важливість збереження книг, відкрили «Майстерню Саморобкіна». Діти ремонтували книги старанно та акуратно.
Після трудового дня весь табір зібрався разом в єдине коло з піснями та розвагами. Відзначились майстерністю та акуратністю виконання загони «Сонечко», «Козачата», «Невгамовні».

А «Краяни» ходили в похід до водойми. Там вони провели цікаво час, бо у них були туристські розваги.

І ось настав 5 день – день гумору. Цього дня була запланована гумористична ігрова програма. 

Найбільше гумористичних пісень, віршів прозвучало в загонах «Козачата» та «Краяни».

А потім розпочав своє шоу театр-експром (пантоміма). Діти проявили фантазію, винахідливість, зображуючи смішно різні предмети та тварин. Побачили ми «чайника, який кипить», «двері на пружині», «собаку», «кота, який ловить мишку», «крісло», «гарячу праску», «телефон, що дзвонить», «дзвінок вхідних дверей», тощо.

А коли розпочався конкурс барона Мюнхаузена, то ми почули такі розповіді:

- про собаку, який жив у холодильнику(«Краяни»);
- про сороку, яка любила кататися на велосипеді («Козачата»);
- про щуку, яка грала на гітарі («Невгамовні»);
- про травневого жука, який дуже боявся висоти («Дружба»).

У конкурсі дружніх шаржів у ролі журі були всі глядачі. Яка карикатура здалася найсмішнішою, та й перемогла. Переможницею в цьому конкурсі стала Василенко Марина (загін «Козачата»).

День 6 червня зранку видався дощовим, тому запланована «Подорож за тридев’ять земель», розпочалася переглядом дитячих мультфільмів. А після проводилась вікторина казок, конкурс казкарів. Завершилась подорож балом казкових героїв. Переможцем вийшов загін «Промінець».

А коли виглянуло сонечко всі вирушили на свято печеною картоплі до загону «Краяни».

 

Всі отримали неабияку насолоду від цього дня.

 

День 8 червня був музичним був музичним. Розпочався він програмою «У гостях у музичного Гнома». Діти слухали пісні, танцювали. 

Потім розпочався великий конкурс «Карооке в таборі». Учасниками були всі загони. 

Найбільш вдало виступили «Краяни», «Дружба», «Невгамовні».

Натанцювавшись, наспівавшись досхочу, діти проводили вільні ігри з м’ячем.
9 червня день видався прохолодним і хмарним. Екскурсію до лісу замінили конкурсом «Перевтілення в естрадну зірку». Цей захід пройшов дуже весело, змістовно й цікаво. Глядачі аплодували Вєрці Сердючці, групі «Ранетки», «Потапу і Насті», «Шатунову», групі «Нікіта», «Анастасії Задорожній», «Варварі» та іншим.

Найбільше аплодисментів дісталося групі «Ранетки». У номінації «Глядацькі симпатії» перемогла Вєрка Сердючка.

Потім в усіх загонах розпочалися ігри з м’ячем, а «Краяни» провели гру «Стежка Робінзона» (переправа над прірвою, купини, в’язання вузлів, тощо). 

10 червня проводився день козацької слави. Табір розпочався його святом «Мій край, моя історія жива». А потім проводилися «Козацькі забави». Проходили вони в два тури.

Перший – «Веселі старти» тут учні проявили спритність, кмітливість, винахідливість у конкурсах «Гонки з обручами» (перемогли «Краяни», «Промінець»), «Веселі насильники» (перемогли «Невгамовні», «Сонечко»), «Літаючі кульки» («Сонечко» «Невгамовні»), «Футболісти надувних кульок» («Краяни», «Промінець»), «Черепахи» («Козачата», «Невгамовні»).

Другий тур – «Найслабша ланка» включав у себе питання на спортивну тематику, учасникам потрібні були добрі знання, щоб отримати перемогу (перемогли «Краяни», «Сонечко»).

12 червня проходив день іменинників. Спочатку вітали піснями і танцями, віршами й гуморесками іменинників. Потім проводився нетрадиційний ігровий турнір «Хрестики-нулики». Закінчився святковий день розважальною програмою «Танцювальна академія»
«Краяни» цього дня проводили веселі естафети та веселий футбол.

День 13 червня запам’ятається, напевне, найбільше, адже це був день підприємця. Керувала всією роботою «мерія уявної країни підприємців «Веселка». Працював банк, що видавав валюту, яка називалася міражі (номіналом 1, 2,3,5,10,20,50,100,200 міражів) банк видавав всім жителям містечка субсидію на « розкручування» власної справи та на інші потреби. На території містечка «Веселка» було відкрито кілька салонів краси («Ромашка», «Лілея», «Чарівниця»), магазини «Ласунчик», «Смакота», діяла фірма – «Чорний павук», а також ціла мережа фірми «Лілея». Тут діяв фотосалон із живими тваринами, косметичний салон, перукарня, розважальний салон цікавих речей. Кожна фірма була забезпечена охороною. Як і вимагає закон кожна фірма сплачувала податки в банк, а хто потребував – брав кредити. 

Із великим ентузіазмом, захопленням, високою активністю всі діти без виключень брали участь у цій грі. Тому переможцями були всі без винятку.

Передостанній день у таборі був днем рекордів. Змагалися Гулівери, Дюймовочки, Попелюшки у своїх черевиках і навіть чоботи-скороходи. Визначалися також спортивні рекордсмени і танцюристи. Кожний загін представляв по одному танцю. Глядачі визначили своїх кумірів Зиму Андрія, Вербенську Інну. Вони станцювали вальс, ніби справжні учасники телешоу « Танці з зірками». Закінчився день змаганням з футболу.

І ось останній табірний день. Ранкова зарядка, урочиста лінійка…

А далі святковий концерт, нагородження активних учасників конкурсів, заохочувальні призи для всіх вихованців табору.

Дуже швидко промайнув час. Та в пам’яті залишиться неповторні табірні дні щасливого безтурботного дитинства.  


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська міська рада Чернігівської області Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області Сайт м. Семенівка Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Нова Українська школа