Жадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл. Семенівський р-н.
с. Жадове вул. Центральна
Жадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86

Ел. пошта:
Наш девіз: Ми завжди за наше рiдне село!!!!
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Меню сайту
Знайти на сайтi
Радiо
Профiль
Субота
08.08.2020
02:27

                         
               
               
     
Статистика

Всього користувачів: 2473

Нових за місяць: 1

Нових за тиждень: 0

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 270
Фотографій: 4232
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 1
Невідомих: 1
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Жадово 
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 

Головна » 2009 » Листопад » 21 » Шкільна газета ,,Дивосвіт" №1
18:30
Шкільна газета ,,Дивосвіт" №1

null

null     У нас, у Жадівській школі, 11 вересня 2009 року відбулися шкільні вибори. Учні з дев’ятого, десятого та одинадцятого класів голосували за «Президента школи». Голосування відбувалося на першому поверсі школи. Виборча комісія складалася з учнів 8 класу. Головою комісії була призначена Гапоненко Галина.  

nullІ голова комісії, і члени працювали дуже старанно: підготували списки виборців, ознайомили з кандидатами в президенти, організували й сам процес виборів.

    Вибори були як у Верховній раді, адже вибирався «Президент школи».  Виборці 9, 10 класів зрозуміли процес голосування. Вони розписувалися у списках виборців.

nullА деякі учні одинадцятого класу голосували, на жаль, несерйозно. Вони закреслю-вали ім’я, яке було у бюлетені, і писали інше.

     По закінченню виборів комісія рахувала голоси. На шкільній лінійці Олександра Миколаївна оголосила переможця. Ним стала учениця десятого класу Сенченко Вікторія.

 

МІГ «Мас-медіа»

Журналіст Вадим Швецьnull

     У нашій школі відбулося свято квітів. Це свято завжди красиве. А як же інакше! Адже всюди стоять букети квітів, які чарують наш погляд, цікаві композиції. Учні школи одягнені в святковий одяг.

null


null

     Осінь – чудова пора, тому що все навколо вдягається у розкішні золоті шати. І ось вона зазирнула до нас у актовий зал і принесла свої дарунки, розмістивши їх по всій залі. На сцені з’явилися ведучі (учні 6 класу). Вони вітали осінь віршами, піснями. А потім запросили продемонструвати свої виступи учнів інших класів. 


null     

   

      І тут розпочався парад чудових квітів і гарних композицій. Діти показали свою майстерність і винахідливість. Право перемогти було у кожного. Здивували всіх своєю композицією дев’ятикласники: вони виготовили чудового гарбузового коня, „запрягли” його у гарбузового „воза”, навантаженого багатим урожаєм.

Восьмикласники „привели” на свято „Омелькову сім’ю”. Прийшли 


тільки він та вона,
та старий та стара,
та дві Христі в намисті, 
та дві ляльки в колисці, 
та ще два Василі вусаті, 
та дві дівки косаті...


А п’ятикласники „запросили” нас на „Квіткове весілля”. Чарівна Троянда виходила заміж за гонорового Майора. Кого тільки не було на цьому весіллі! Барвисті айстри, пишні жоржини, гордовиті гладіолуси, чепурні хризантеми бадьоро танцювали в обіймах вічно молодого Барвінка.


     Відзначилися оригінальними букетами семикласники. Не менш цікаві букети та композиції і їх захист представили учні 11 класу (букет із мальв), семикласники „Трояндове диво”. Своєрідні квіткові композиції від десятикласників милували око присутніх.


     Веселий настрій подарували шестикласники під час захисту своїх букетів.
 Переможцями у середній групі (5 – 8 класи) стали восьмикласники, у старшій (9 –11 класи) – дев’ятикласники. 
      Майстерно проведене будь-яке свято завжди викликає хороший настрій та позитивні емоції.


  Мала ініціативна група 
  „Мас-медіа”                    
Журналіст Гапоненко Г. 
null

     Минають роки, відлітають у вічність… Більше півстоліття минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли у наших краях, прийшов мир, за який заплачено ціною життя тисяч людей. Все далі відходять ті грізні роки, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав заради Перемоги своє життя.
     Цими днями проходить 66 річниця визволення Семенівщини від фашистських загарбників. У нашому селі було багато людей, які, ризикуючи своїм життям, стали на захист рідної Батьківщини, але до цього часу їх залишилося не так уже й багато. Яку ж увагу приділили ним учні нашої школи? Чи упорядкували вони пам'ятники героям Великої Вітчизняної війни? З такими запитаннями ми звернулися до голови МІГ «Волонтер» Коноваленко Тетяни. Ось, що вона нам розповіла: « У нашій школі відбулася операція «Пам'ятник». Упорядкували місце поховання загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні. Спочатку відповідальність була покладена на 8 кл., але вони дуже довго збиралися - доки пішов дощ. Тому наступного дня цю роботу виконали п'ятикласники. Працювали всі, але хочеться відмітити більш старанних учнів: Населевець Маргариту, Деденко Ігоря, Атрощенко Євгена, Довганя Миколу, Стародубець Катерину, Полторацьку Ольгу, Гайдук Світлану, Долгорук Юлію, Олійник Діану, Швед Оксану.

 
null     Також пройшла акція «Квіти ветеранам». На території села Жадове проживають ветерани-інваліди Великої Вітчизняної війни: Войток Степан Лукич, Єрошов Тимофій Гуринович, Мигда Олексій Мойсейович, Пичевський Пилип Ігнатович, Пекельник Іван Захарович, Ступаков Василь Макарович, Шевкопляс Олексій Павлович та учасники бойових дій: Балута Іван Афанасійович, Галай Микола Євдокимович, Лазарев Павел Степанович, Симоненко Петро Павлович, Тищенко Афанасій Іванович, Швед Іван Андрійович.
     Школярі відвідали цих героїв, привітали їх зі святом і подарували квіти. За активну участь у цій акції була оголошена подяка таким учням: Сенченко Юлії, Сенченко Вікторії, Тищенко Сергію, Полторацькій Яні, Некрасовській Ользі, Ушеніній Альоні, Стеблевській Ані, Коваленко Оксані, Гориславській Оксані, Овчаренку Петру, Бабенчук Марині, Бурковець Оксані, Гапоненко Валентині, Костіній Аліні, Василенко Юлії, Романенку Сергію, Населевець Христині, Макотрі Людмилі, Тищенко Катерині, Тищенко Юлії, Швед Тетяні, Ткаченку Денису.МІГ «Мас-медіа»
Журналіст Яна Полторацька

null

 

     До нас у школу навідалися науковці з Київського Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України. Це етнографічна експедиція у складі: Щербія Григорія Сергійовича, старшого наукового співробітника, кандидата історичних наук (керівник загону), Артюх Лідії Федорівни, провідного наукового співробітника, кандидата історичних наук, Боряк Олени Олександрівни, наукового співробітника, кандидата історичних наук, Васяновича Олександра Олександровича, молодшого наукового співробітника, кандидата історичних наук (заступник керівника загону), Сироткіна Володимира Михайловича, наукового співробітника, Карп’юк Лариси Анатоліївни, молодшого наукового співробітника, Конвай Валентини Данилівни, молодшого наукового співробітника, Федорович Надії Вікторівни, молодшого наукового співробітника, Шипракевивич Оксани Олегівни, молодшого наукового співробітника та аспірантів Чеберак Світлани Вікторівни й Микитчука Сергія Пантеловича. Їх супроводжував голова сільської ради Полторацький Іван Петрович.

     Киян цікавила культура та побут населення села Жадове, експозиції та фонд нашого музею, знавці побуту та історії села, краю. Вони фотографували об’єкти історії культури та побуту. У першу чергу вони відвідали нашу «Світлицю». Їх заінтересували всі експонати. А особливо вишивані рушники з написами, плахта, очіпки й самі вишивки (види вишивок, які використовують наші односельці). А потім гості подивилися презентацію експедиції нашої школи «Україна вишивана».
     Ми поділилися досвідом, у кого з односельців-старожилів можна почерпнути багатий матеріал місцевого фольклору, дали їм адресу цих шанованих людей у селі.

      Після зустрічі всі були задоволені, а співробітники Інституту мистецтвознавства подарували на згадку книги – «Програми запитальники» , які допоможуть нам у справі збереження і відродження кращих взірців української народної традиційно-побутової культури.

                                                                                    МІГ «Мас-медіа»
                                                                   Журналіст Тетяна Швед
 


Переглядів: 1456 | Додав: Kostin21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar