Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл.
Новгород-Сіверський р-н.
с. Жадове вул. Центральна, 28
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86
Ел. пошта:
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Дистанційне навчання
 Дистанційне навчання
Меню сайту
Знайти на сайтi
Профiль
Вівторок
28.05.2024
15:58

Статистика

Всього користувачів: 2518

Нових за місяць: 1

Нових за тиждень: 0

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 320
Фотографій: 4499
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 1
Невідомих: 1
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Звіт №2. Пришкільного табору «Веселка». 2008р.


Вітаємо Вас на офіційному сайті Жадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Семенівської міської ради!

    

Пришкільний табір «Веселка». 2008р.

Перший день (02.06.2008р.) розпочався урочистою лінійкою присвяченою відкриттю табору „Веселка". Пролунав гімн України, ось діти підняли прапор. Пролунали слова привітання звернені до дітей. Всі були ознайомлені з розпорядком роботи табору.
Після лінійки в кожному загоні було обрано командира і замісника. Учні кожного загону підготували свій девіз, намалювали емблему, була підготовлена загонова пісня „Веселкова".


Також дружина „Веселкова" брала участь у конкурсі малюнків на асфальті присвяченому до Міжнародного дня захисту дітей.


null

Знайшли ми час і для рухливих ігор на свіжому повітрі.
День вдався веселим і цікавим. Жодна дитина не залишилась поза увагою, всі полинули у „веселковий" світ.
Другий день табірної зміни (03.06.2008р.).
З самого ранку небо затягнуло хмарами, крапав дощ. Здавалося б, що день втрачений марно. Але де там, це не для нас. Заплановані ігри та розваги було дещо змінено. Після ранкової зарядки, лінійки з вшануванням державної символіки та сніданку діти середніх і молодших класів поринули в світ казок, слухали та переказували їх зміст, висловлювали свої думки, почуття, враження. Потім був проведений конкурс на кращу ілюстрацію до казки в якому призові місця зайняли Вербенська Віка (загін „Промінець") та Стеблевська Анна (загін „Дельфін").


 

Для загонів „Дружба" та „Веселка" була проведена гра-вікторина з правил дорожнього руху „Дорожній рух – найкращий друг".
Потім всі разом займалися вивченням флори і фауни оточуючого середовища.
Після обіду були проведені цікаві малорухливі та інтелектуальні ігри.
Тож дощ нам не перешкода, якби було бажання, а справу ми знайдемо.

Третій день табірної зміни (04.06.2008р.) в нас розпочався, як завжди, з ранкових гігієнічних вправ, адже це важливий оздоровчий засіб. Вони вирішують завдання загартування організму дитини, виховання волі, дають заряд позитивних емоцій.
Наступним кроком цього дня було ознайомлення дітей з правилами поведінки на воді.
Далі була проведена інтелектуальна гра „Чи віриш ти?".
Кожна людина має свою мрію. І з дитинства хоче бути схожою на зірку, виразити себе як яскраву особистість. Всі приймали активну участь. Призові місця зайняли Медведчук Яна, яка перевтілилась в Ані Лорак, Скринник Валентина і Таранжина Оксана, які зіграли Потапа і Настю (загін „Веселка").
 
Яскраво виступив в ролі Вірки Сердючки Зима Андрій (загін „Промінець").
 

Четвертий день табірної зміни (05.06.2008р.).
Людини повинна бути всебічно розвинена. Цей день присвячений спорту. Пройшла ранкова зарядка, пролунав дзвоник на лінійку, всі ознайомилися з планом роботи. І ось естафетна доріжка готова. Судді розійшлись по естафетах, учасники розділилися на команди і розпочались „Старти надій". Діти переносили м’ячі, стрибали, долали перешкоди, шли через „болото", грали в шашки і шахи….

(на фото здобув перемогу Костін Сергій )
Учні були трошки стомлені, але задоволені і сповнені позитивних емоцій.
Після змагань ознайомилися із застосуванням нетрадиційних вправ „Дихаємо правильно". Були підведені підсумки.

П’ятий день табірної зміни (06.06.2008р.).
Яскраве сонечко зігрівало своїм теплом. У таборі дуже цікаво і весело. Діти грали в ігри, готувались до конкурсу української пісні. Особливо дітям сподобалась екскурсія на природу „Люби і знай свій рідний край". Вихованці табору збирали матеріал для гербарію, відпочивали на березі ставка.
 

Шостий день табірної зміни (07.06.2008р.).
У народі говорять, що без верби і калини – нема України. Ну, а вихованці нашого табору ще вважають, що нема України і без Української пісні. Тож діти демонстрували свої таланти. Гарно себе показали Півторацька О. з піснею „Ой, є в лісі калина" (загін „Промінець"), Кукта Вероніка з піснею „Грицю, Грицю" (загін „Дельфін").
 

Була проведена інтелектуально-пізнавальна гра „Щасливий випадок".
Ще й залишились в нас сили і на рухливі ігри.
 
Сьомий день табірної зміни (09.06.2008р.).
Цього дня було організовано і проведено конкурс „Міс Веселка". Дійсно краса змінить світ, які ж у нас красуні, розумниці, господарочки!
По закінченню були визначені призові місця, а потім всі вирушили на шкільний спортивний майданчик де проводились змагання з тенісу, ігри народів світу.

Восьмий день табірної зміни (10.06.2008р.) в нас, як завжди, розпочався з ранкової зарядки, здачі рапортів, вшанування державної символіки.

Загін „Веселка" вирушив на екскурсію до міста Чернігова. Решта приймали участь у конкурсі кращого декламатора.
Далі брали участь у грі „Подорож по станціях".

Дев’ятий день табірної зміни (11.06.2008р.).
Людина повинна збагачуватись не лише духовно. Праця – робить людину. От сьогодні ми поєднуємо корисне з прекрасним. Проходить операція „Трудовий десант".
Був проведений конкурс впізнай рослину за запахом, а чарівність дівчат і хлопців і майстерність наших перукарів показав конкурс „Я – найкращий перукар".
Загін „Дружба" знаходився на екскурсії в місті Чернігові.

В кінці табірної зміни підведені підсумки дня.
 
Десятий день табірної зміни (12.06.2008р.).
Цього дня учні загону „Сонечко" поїхали на екскурсію до міста Мена, де чудово провели час.
А в таборі весело плинув час. Діти брали участь у аукціоні мудрості, ділилися прислів’ями, приказками, загадками. Далі відбувся пізнавально-розвивальний тренінг „Подорож по островах". Після тренінгу грали з м’ячем.
Були підведені підсумки дня.

Одинадцятий день табірної зміни (13.06.2008р.).
Сьогодні день відпочинку „Алло, шукаємо таланти", а їх у нас не мало.
Призові місця зайняли Пономаренко Любов (загін „Сонечко") з віршем „Джерельце". Яскравими зірками на нашому святі засяяли Потап і Настя Каменських, роль яких виконували Полторацька Яна і Лазарева Яна.

А глядачі визначили свого кумира – це Старадубець Юлія, яка зіграла Міку Ньютон. Гарною в неї була підтанцьовка, тут не залишились в стороні й хлопці.
Після закінчення відбувся конкурс на складання екібани і малюнків „Веселе літечко".
В кінці дня було відведено підсумки.

Дванадцятий день табірної зміни (14.06.2008р.) в нас, як завжди, розпочався з ранкової зарядки, здачі рапортів, вшанування державної символіки. І продовжився наш день відпочинком на озері, де був проведений конкурс на кращого стрільця з пневматичної гвинтівки, спортивно-розважальні ігри. Сумувати нам не було часу.
Тринадцятий день табірної зміни (16.06.2008р.).
Цей день запам’ятався конкурсом „Богатирів". На довго залишився в пам’яті день „Карооке", на якому яскраво проявили свої таланти Баклицька Тетяна (загін „Сонечко"), яка дійшла до півфіналу, Коноваленко Тетяна, Сенченко Вікторія (загін „Дружба"), фіналісти цього дня.
Активно проводилась підготовка до закриття пришкільного оздоровчого табору „Веселка".

Чотирнадцятий день табірної зміни (17.06.2008р.).
Ось останній день ранкової зарядки, яку ми проводимо разом. Далі урочиста лінійка.
І розпочалося свято.
В цей день було представлено найкращі номери художньої самодіяльності табірної зміни. Було дуже багато приємних вражень, всі були в захваті.
До закінченню відбулося нагородження активних вихованців нашого табору.
Дуже швидко сплинув час організованого відпочинку в пришкільному таборі „Веселка", яскраві враження від якого надовго залишаться в пам’яті.

Директор школи Л.М. Сенченко
 


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська міська рада Чернігівської області Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області Сайт м. Семенівка Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Нова Українська школа