Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл.
Новгород-Сіверський р-н.
с. Жадове вул. Центральна, 28
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86
Ел. пошта:
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Дистанційне навчання
 Дистанційне навчання
Меню сайту
Знайти на сайтi
Профiль
Середа
18.09.2024
02:21

Статистика

Всього користувачів: 2518

Нових за місяць: 0

Нових за тиждень: 0

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 320
Фотографій: 4499
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 3
Невідомих: 3
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Візітка школи


Вітаємо Вас на офіційному сайті Жадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Семенівської міської ради!

    

     Школу в селі Жадове відкрили в 1878 році. Це було двокласне Міністерське училище, у якому навчалося 72 хлопчики і 5 дівчаток. Закінчили курс лише 7 хлопчиків. Навчали в школі двоє вчителів, першим з яких був Місяць Олексій Іванович і законовчитель-священик. Після закінчення училища видавали свідоцтво.
Школа в 1878 році

     Ішов час, і в 30-і роки в центрі села була збудована початкова школа, приміщення якої не збереглося.

 

Місяць Олексій Іванович


      У 1960 році збудували дерев’яну середню школу силами колгоспників, учителів та учнів. Кількість дітей у селі збільшувалось, приміщення школи, яке було розраховане на 200 учнів, їх не вміщало, адже в школі навчалося 500 учнів у дві зміни. І тому виникла потреба будувати нову школу.

 

 

   У 1960 році збудували дерев’яну середню школу силами колгоспників, учителів та учнів.    

     У центрі села, в мальовничому зеленому куточку, по вулиці Леніна, в 1974 році на кошти комуністичних суботників з’явилася нова школа, яка діє до теперішнього часу.

 

 

Жадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів


      У школі навчається 89 учнів.

 

    
            Для забезпечення навчально-виховного процесу є такі приміщення: клас для занять ГПД, 4 класи для уроків в початкових класах – 1,2,3 та 4 класах, 2 майстерні, кімната для учнівського самоврядування, їдальня, спортивний зал. Навчальні кабінети: з фізики, хімії, біології, математики, інформатики, зарубіжної літератури, обслуговуючої праці, історії, 2 кабінети української мови та літератури, англійської мови, медичний кабінет, актовий зал, приміщення для допоміжного персоналу.

     Відповідно до рішення Жадівської сільської ради заклад має земельну ділянку площею 0,30 га, де знаходиться навчально-дослідна ділянка, спортивний та географічний майданчики, господарські будівлі. Усі приміщення відповідають вимогам навчально-виховного процесу, утримуються в належному стані.
     У складі педагогічного колективу закладу працює 18 учителів: 15 учителів – І категорію, 2 учителі – ІІ категорію, 1 – спеціаліст. 
     Роботу школи направлено на впровадження та реалізацію законів України „Про загальну середню освіту", „Про освіту", „Про мови в Україні", „Національної доктрини розвитку освіти в Україні", виконання районних програм „Учитель", „Обдарована дитина".
     Педагогічний колектив працює над проблемою ,,Впровадження ефективних методів навчання у практику роботи школи". Праця й майстерність учителів за своїм змістом і результативністю була спрямована на реалізацію мети щодо вдосконалення навчально-виховного-процесу на основі впровадження наукових досягнень, нових педагогічних технологій, індивідуалізацію й диференціацію навчання і здобуття учнями глибоких та міцних знань. Основна мета закладу – створення умов для розвитку освіченої морально та фізично здорової, естетично розвиненої, трудолюбивої, життєтворчої особистості громадянина України.
     У школі працює чотири методоб’єднання: початкових класів і ГПД, гуманітарного, природничо-математичного циклів та класних керівників. Створена методична рада, яка узгоджує роботу всіх методоб’єднань.
     Учителі школи беруть участь у семінарах, ярмарку педагогічних ідей, конкурсі „Учитель року". Проводяться відкриті уроки для шкільних та районних методоб’єднань.
     Поряд з методичною радою у школі працюють шкільна рада та рада профілактики правопорушень.
     Згідно з інтересами дітей у школі впроваджено:


                      » поглиблене вивчення історії  у 9 класі;
                      » історичний (суспільно-гуманітарний напрям) (10 клас), математичний (природничо-математичний напрям) (10 клас) профілі.

      Від районного Будинку творчості на базі школи працює гурток „Туристичний", члени якого здійснюють одноденні, триденні й тижневі походи на велосипедах визначними місцями своєї області.
     У школі організована робота з обдарованою дитиною.
Неодноразово учні ставали призерами районних олімпіад з історії, географії, української мови. 
     На належному рівні поставлена спортивна робота. Шкільні команди хлопців з футболу та волейболу неодноразово займали призові місця (І та ІІ) у районних змаганнях і нагороджувались грамотами і кубками.
     У школі функціонує структура виховної роботи, яка забезпечує успішне розв'язання завдань національної школи: прищеплення дітям любові до духовних оберегів пам'яті, формування в них національної самосвідомості, любові та поваги до нетлінних скарбів народної творчості.
     „Формування духовності у дітей засобами позакласної роботи", – таку мету втілюють педагоги в своїй виховній роботі. Створюються ознаки рідного етносередовища, використовується фольклор, народні звичаї, традиції, співпраця з сім'єю для збагачення дітей знаннями, практичними навичками побутової праці й пози¬тивними емоціями про свій родовід, націю.
     Виховується працелюбність, інтерес до рідного краю, повага до старших поколінь. Формується особистість школяра, яка цінує свою громадянську, національну й особистісну гідність, совість і честь.
     Завдяки національному вихованню у дітей найповніше реалізуються природні задатки, формуються національний склад мислення, національний ха¬рактер і світогляд.
     Ефективно функціонують у школі пошуково-експедиційні загони учасників руху учнівської молоді „Моя земля – земля моїх батьків". В основі їх діяльності покладена пошукова робота, спрямована на дослідження історії села, школи, відновлення пам'яті роду, пошук родинного коріння, вивчення звичаїв і традицій, народних ремесел, оволодіння ними.

 

 

     Музей у 2008 році...


     Обладнана світлиця й куточок хліба в кімнаті народознавства, створено краєзнавчо-пошуковий гурток, де учні досліджують Голодомор 1932 – 33 р.р. на Семенівщині, збирають матеріали про славних земляків.

 

 

     Голодомор 1932 – 33 р.р. на Семенівщині

     Стало традицією в школі проводити з дітьми родинні заходи „Український рушник – символ України", „Без верби й калини нема України", „Мамина світлиця", „Мій родовід", „Ой роде наш красний, роде наш прекрасний", де учні разом з родиною вивчають свої корені, атрибути української нації, традиції і звичаї. Відбувається святкування Новорічних свят в народному стилі ,,Щедрий вечір, добрий вечір!", а також колективні творчі справи зустрічі з родиною на 8 Березня – „Величальна матері".
     Повага до батька й матері, дідуся й бабусі, до родини взагалі, вміння жити турботами, радощами і болями близьких, дотримуватись родинних традицій – це життєві принципи нашої виховної роботи. З цією метою щороку в школі проходить виставка народних умільців і дітей „Світ моїх захоплень". У цьому році таку виставку оформила, провела сім'я майстринь-вишивальниць гладдю і хрестиком Мельник Валентини Миколаївни. Вони також представили свої саморобні вибиті нитками килими.
     Школа пишається своїми випускниками, які гідно працюють у різних куточках нашої Батьківщини. Їх можна бачити як на керівних посадах, так і людьми звичайних професій.
     Особливу гордість складають випускники, що продовжують почесну працю своїх наставників, пов’язали своє життя з педагогічною працею. Їх можна бачити в багатьох школах нашого району, області, держави. Лише за останні 20 років двоє наших випускників стали кандидатами наук: Лисенко Віктор Борисович – кандидат медичних наук, Лагун Микола Іванович – кандидат економічних наук.
     Отже, наш шкільний будинок – такий само рідний дім, лише з ширшими можливостями і великим вибором, у ньому добре й затишно кожному, як у сім’ї, кожного люблять, шанують, цінують, незалежно від навчальних успіхів, за те, що він людина. Про кожного піклуються настільки, що він стає цікавим собі та іншим. Тому учні вчаться робити те, що до душі, вчаться бути творцями, і для цього створено всі умови, щоб кожен зміг знайти справу до душі. І найвища творчість – розкриття та реалізація кожним учнем своїх потенційних можливостей. 

 

 

 

 

 


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська міська рада Чернігівської області Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області Сайт м. Семенівка Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Нова Українська школа