Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл.
Новгород-Сіверський р-н.
с. Жадове вул. Центральна, 28
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86
Ел. пошта:
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Дистанційне навчання
 Дистанційне навчання
Меню сайту
Знайти на сайтi
Профiль
Вівторок
19.03.2024
13:08

                         
               
               
     
Статистика

Всього користувачів: 2516

Нових за місяць: 0

Нових за тиждень: 0

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 320
Фотографій: 4499
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 5
Невідомих: 5
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Газета №5


Вітаємо Вас на офіційному сайті Жадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Семенівської міської ради!

    


     Ось і настала осінь… А з нею і свято першого дзвоника. На торжество зібралися учні, вчителі, батьки та гості. Для нас це був останній перший дзвоник, так як ми вже закінчуємо одинадцятий клас. Приємно і радісно було зустрічати нових учнів, які прийшли до першого класу. Цього року школа поповнилася не тільки новими учнями, а й новими учителями. Як завжди, свято було змістовним, красивим. Одинадцятикласники привітали першокласників, вчителів. Учні співали, танцювали, розказували вірші. Директор школи Любов Михайлівна привітала всіх з новим навчальним роком, побажала успіхів у навчанні. А представник від райдержадміністрації, завідуючий Семенівським РВО Гузоватий Сергій Михайлович, не тільки поздоровив, а й подарував школі мультимедійну дошку. Та найбільше подарунків отримали наші маленькі друзі – першокласники. Їм дарували і букварі, і шкільне приладдя. А особисто ми залишили для них на згадку маленькі сувеніри – дзвоники та пвітряні кульки. Аще ми пригостили їх великим тортом. У відповідь первачки дарували слова подяки. Маленька першокласниця Павленко Катеринка заспівала пісню з випускницею Швед Тетяною, що було дуже зворушливо. 
     Павленко Катеринка заспівала пісню з випускницею Швед Тетяною, що було дуже зворушливо. 
     Уже традицією стало вітати вчителів та працівників школи з цим святом. Роки летять, щораз на місці першокласників та випускників інші діти, а вчителі знову повертаються у класи, щоб сіяти добре, розумне і вічне.

Кореспондент:
Аліна Костіна.

     Щороку у вересні місяці наша країна святкує День фізкультури та спорту. Не залишили поза увагою цю подію й учні нашої школи. Під керівництвом учителів фізкультури, Валентини Василівни та Сергія Володимировича Ложкових, відбулися змагання старшокласників: десятого та одинадцятого класів. Їм передували показові виступи кращих спортсменів школи: Ткаченка Дениса, Мантули Олександра, Летяги Івана та їхніх наставників. У їх виконанні глядачі побачили різноманітні вправи на брусах та турніку Усі присутні, затамувавши подих, слідкували за майстерно виконаними трюками на турніку, стрибками в довжину. А вчителі фізкультури продемонстрували, метання списа, кинувши його на далеку відстань.

     Потім розпочалися змагання. Кожна команда бажала перемогти, тому прикладала для цього максимум зусиль. За підсумками журі успіх переходив від однієї команди до іншої. Для команд була проведена спортивна вікторина та різноманітні змагання. Учасникам довелося «станцювати гопак» стрибати в мішках. Дуже захоплюючим і цікавим видовищем для вболівальників та напруженим для учасників було естафетне ведення м’яча віником. Болільники просто шаленіли, підтримуючи своїх фаворитів. При нагоді хочеться сказати, що найзавзятіши¬ми болільниками були початкові класи, здавалося, що вони зараз самі кинуться за м’ячем. Малеча активнопідтримувала своїх улюбленців і в таких естафетах: «Стрибучі мішки», «Обруч», «Гопак».

Та найбільше адреналіну отримали глядачі від споглядання естафети «Потяг». Конкурсанти вже стомилися, кількість балів була майже однакова, тому командам потрібно було прикласти максимум зусиль для перемоги. Одинадцятикласники зібрали всі сили і здобули довгоочікувану перемогу. У нагороду вони отримали почесну грамоту і торт. Десятикласники теж не залишилися поза увагою: їм дісталася грамота й коробка цукерок. 

Чекаємо нових перемог!


Кореспондент:  
Альона Катруша



На робочій лінійці були оголошені результати виборів у Президенти нашої юнацької організації. У цих перегонах перемогу отримала Гапоненко Галина. Щиро вітаємо переможницю і бажаємо успіхів!

     У нашій школі традиційно, кожного вересня, проходить Свято осені. Це може бути або виставка букетів квітів та осінніх дарів, або виробів з природних матеріалів, чи осінній ярмарок. У цьому році – літературно-музичне свято, народознавчого напрямку. Захід проходив у два тури. У першому турі виступали учні початкових класів. Вони славили осінь, Свою країну Україну. Другий тур був для учнів 5 – 11 класів.
     На початку до присутніх завітала сама господиня – Чарівниця Осінь (Швед Оксана) зі своїм помічником Урожаєм (Зима Андрій). Вона вихвалялася результатами своєї праці за час царювання. Ведучі на святі, ознайомили присутніх з народними прикметами та святами осені.
     А потім учні всіх класи представили на розсуд журі свої букети та композиції, які були приурочені Дню партизанської слави та 70 річниці визволення Семенівщини від німецько-фашистських загарбників і 68-річниці Української Ради Миру захищали представлені експонати піснями воєнних років. П’ятикласники підготували літературно-музичну композицію. Звучала невмируща «Катюша» у виконанні семикласників, зворушлива «Гинуть діти» (Стародубець Ю., Качура М., – солісти). Дівчата 10 класу виконали пісню «Береза». Дев’ятикласниці (Катруша А., Сковородько О., Шевкопляс С.) захищали свій букет піснею «Перемога». А дівчата одинадцятого класу проспівали пісні «На братських могилах» та «Вдовы России». Дівчата так майстерно виконували їх, що сльози наверталися на очі. Не залишили нікого байдужим у залі й вірші, у яких також порушена тема війни. 

     Щорічно Семенівщина 21 вересня відзначає День визволення від німецько-фашистських загарбників, а Україна – 22 вересня День партизанської слави.

     До цих заходів учні нашої школи готувалися заздалегідь. П’ятому класу було доручено прибрати ділянку дороги від школи до Меморіалу Слави та Братської Могили. Усі п’ятикласники старанно працювали, але хочеться відмітити Стеблевського Артема і Макотру Марину.

     8 клас наводив лад біля обеліску, що знаходиться в центрі села та Братської Могили у парку. Вони намагалися якомога ошатнішими зробити ці місця, адже все робилося заради людей, які віддали своє життя за наше майбутнє. Маю сказати, що в парку і біля пам’ятників стало набагато чистіше.

23 вересня 8 клас провів Урочисту лінійку. Вся школа згадала героїв тих часів, які воювали на території нашого села, захищаючи його від ворогів. Після лінійки всі учні нашої школи віднесли квіти до Братської Могили та Меморіалу Слави.



     Щоб краще школярі зрозуміли важливість учинків героїв-партизан, восьмикласники випустили стінгазету «Партизани нашого краю». У розділі «Юні месники» вони розмістили матеріал про Васю Коробко. вони розмістили матеріал про Васю Коробко. Одинадцятикласники під керівництвом бібліотекаря школи та педагога організатора підготували виставку матеріалів: спогади односельців про воєнні лихоліття, фотографії партизанів-героїв, відомості про В.Коробко,уродженця сусіднього села Погорільці.  
Своє повідомлення хочеться завершити словами: ,,Ніхто не забутий, ніщо не забуте!"
Дорогі ветерани, дякуємо Вам за все!


  Кореспондент:  

Аліна Черняк



     Погожого осіннього дня 24 вересня,  учні 5 класу разом із батьком учениці Пономаренко Любові здійснили екскурсію мальовничими місцями рідного села, побували на берегах колишньої річки Дива. Ми помилувалися чарівною красою осінніх дерев, чагарників, а у воді побачили рибку, яка плавала, виляючи хвостиками. Коли зголодніли, почали варити обід: смачний суп, салат із "Мівіною, запили запашним чаєм із лікарських трав.


     По обіді трохи втомлені, але задоволені та щасливі повернулися до рідних домівок. Нам ще хочеться на подібну подорож.


Кореспондент  Любов Пономаренко


Був чудовий суботній день. Ми за традицією зібралися біля дитячого садка о восьмій пятдесят і вирушили до нашого коронного місцяозера Вертьоба. Їхали десь годину.  Дібравшись до березняка, Юрій Петрович запропонував збирати гриби. Я, Кирдан Юрій та Населевець Павло пішли разом і знайшли доволі багато грибів. В основному  там росли підосиновики та підберезовики.

 

Найбільше зібрали Стецькова Аліна та Вербенська Вікторія. Коли ми нарешті приїхали на місце, дівчата розстелили скатертини і почали готувати нашу улюблену страву – суп. Кирдан Юра взяв із дому тушку кроля, але дівчата чомусь відмовились від мяса і навіть не захотіли класти його у наш суп. Та хлопці  не засмутилися, а пожартували, сказавши, що їм більше дістанеться.

     Я  приніс свого казана, якого брав для чаю. У ньому ми й поставили варити м'ясо . Доки готувалася їжа, Юрій Петрович організував для нас справжні змагання. Він  попросив знайти довгу та товсту березу чи осику. Осики не було, і ми взяли березу. Як виявилось, вона потрібна була для змагання. Деревина  встановлювалася одним кінцем на землю, а іншим на гілку, яка знаходилася на висоті приблизно метр чи більше. Ми поділилися на дві  команди: хлопці проти дівчат. Щоб виграти в цьому змаганні, треба було пройти по березі та доторкнутися обтесаної гілки. Перемогу отримали дівчата, але хлопці не дуже зажурилися, бо вірили в свої сили. Наступний конкурс заключався в тому, щоб знайти за компасом шоколадку .Отут  хлопці й отримали блискавичну перемогу. 


Поки діти грали, зварився супчик. Набігавшись під час змагань, ми всі з апетитом взялися до їжі. Після того, як поїли, влаштували невеликий відпочинок. Дівчата пішли на галявину і сиділи там, розмовляючи про щось своє, дівоче. Через деякий час вони прибігли до нас з криками, що неподалік бігають вовки. Ми зразу ж, кинувши всі справи, побігли туди – і справді побачили двох здоровенних вовків. Вони були на дуже великій відстані від нас, і тому дехто навіть засумнівався чи вовки то?
     Наш активний відпочинок продовжувався. Учитель сказав, що будуть стріляти з лука на дальність та точність. Юрій Петрович нас зацікавив: якщо хтось вистрілить далі, ніж він, то зможе один день не піти у школу. Але, хоч як ми не старались, нам все рівно не вистачило всього-на-всього семи метрів, щоб побити його рекорд. Призові місця були поділені так: перше зайняв Кирдан Юра, друге поділили між собою Населевець Павел та я,а третє місце зайняв Петров Єгор. Після того, як постріляли з лука, ми запропонували стріляти з пневматичного пістолету. Найкраще показав себе Кирдан Юра, він зміг якимсь дивом відстрілити горловину від пластмасової пляшки. Дівчата у стрільбі участі не брали, а невдовзі знову прибігли до нас перелякані, і сказали, що там «щось» ховається за деревом. Ми кинулися до того місця, де сиділи дівчата, але неозброєним оком було майже нічого не видно. Ми прийняли рішення скористатися біноклем. Кирдан подивився у нього і нічого там не побачив. Бінокль взяв Ярослав Таранжин і підтвердив думку дівчат. Тоді всі почергово стали «обслідувати» це таємниче місце: хтось із нас бачив «чупакабру», а хтось із цього сміявся. Наші сумніви розвіяв Юрій Петрович, який сказав, що там нікого нема і навіть вистрілив туди, куди направив Юрій Тищенко, проте там ніхто навіть не ворухнувся. 
Почав накрапати дощ, і Юрій Петрович сказав, що час уже збиратися. Ми швиденько навели лад у своєму «таборі» і поїхали. Задоволені, щасливі і трохи стомлені ми повернулися додому.


Кореспондент: Єгор Єрошов


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська міська рада Чернігівської області Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області Сайт м. Семенівка Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Нова Українська школа