Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл.
Новгород-Сіверський р-н.
с. Жадове вул. Центральна, 28
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86
Ел. пошта:
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Дистанційне навчання
 Дистанційне навчання
Меню сайту
Знайти на сайтi
Профiль
Середа
27.09.2023
11:10

                         
               
               
     
Статистика

Всього користувачів: 2515

Нових за місяць: 0

Нових за тиждень: 0

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 319
Фотографій: 4499
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 1
Невідомих: 1
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Жадово 
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Про Володимира Григоровича Кайдаша


Вітаємо Вас на офіційному сайті Жадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Семенівської міської ради!

    

nullПро Володимира Григоровича Кайдаша

 

Історію творять люди. Творять своєю натхненною працею, наполегливістю, любля­чим серцем, залишаючи за собою добру пам'ять колег та вихованців. В історії нашого села є багато достойних людей, але я хочу розповісти про скромну порядну людину, яка безпосередньо причетна до історії нашої школи, колишнього директора Кайдаша Володимира Григоровича. Я його не бачила але вже зараз можу розповісти дещо про цю людину.

Народився Володимир Григорович у Семенівці, у 1924 році. Після закінчення школи навчався у Новгород-Сіверському педагогічному училищі, яке закінчив у 1941 році, якраз перед війною. В роки війни був двічі поранений. В мирний час був директором Кутовської, Ферубкінської а потім Архипівської шкіл. Але більше 20 років Володимир Григорович керував Жадівською середньою шкалою.

Це були нелегкі роки. Потрібно всіх жителів охопити навчанням, керувати навчальним процесом, будувати новий дерев'яний корпус школи, реставрувати наявні. Кількість учнів у школі весь час зростала і виникла потреба у будівництві нової триповерхової школи. Необхідно було їздити в Київ клопотати про гроші та документацію на будівництво. Часто йому про себе нагадували фронтові поранення та нові хвороби. Як не важко було, але у 1974 році школа привітно відкрила учням двері. І знову нові приємні клопоти пов'язані з облаштуванням нового місця навчання. Зелені насадження, які так милують око зараз, були завезені із Тростянецького дендропарку, що на Чернігівщині у 1976 році. Під його керівництвом працювало десятки вчителів було випущено не одну сотню учнів. Але кожна людина його згадує як чуйну, порядну, вимогливу, добру, справедливу людину.

Школа в районі була однією з кращих. За відмінну роботу Володимир Григорович відзначений  державними нагородами: «За трудовую доблесть», «За победу над Германией в Велнкой Отечественной войне 1941-1945 годов» та іншими.

Я знаю, що моя розповідь неповна про цю людину і не змогла б розповісти без сторонньої допомоги але впевнена, що ми повинні вивчати, пам'ятати і розповідати про тих хто творив і творить історію рідного краю. Бо по-іншому хто тоді ми?


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська міська рада Чернігівської області Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області Сайт м. Семенівка Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Нова Українська школа