Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл.
Новгород-Сіверський р-н.
с. Жадове вул. Центральна, 28
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86
Ел. пошта:
Жадівський ЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Дистанційне навчання
 Дистанційне навчання
Меню сайту
Знайти на сайтi
Профiль
Неділя
24.09.2023
04:45

                         
               
               
     
Статистика

Всього користувачів: 2515

Нових за місяць: 0

Нових за тиждень: 0

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 319
Фотографій: 4499
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 1
Невідомих: 1
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Жадово 
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Качура Степан Панасович


Вітаємо Вас на офіційному сайті Жадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Семенівської міської ради!

    

Майор

Качура  Степан  Панасович

Highslide JS

Народився в с. Жадове в 1914р. у родині селянина-бідняка. Рано залишився сиротою. У 1933р. закінчив земську школу, а в 1937р. – Жадівську семирічну школу. Перший піонер у селі, комсомолець. Активну участь брав у проведенні колективізації.

У 1930р. закінчив Глухівський педтехнікум. Кілька років працював учителем. З 1934 по 1936 працював завідуючим піонерським відділом Семенівського районного комітету комсомолу. З 1936 по 1939 рік Степан   Панасович – помічником першого секретаря Семенівського РК КП України.

У 1939 році С.А.Качуру рішенням ЦК КП України було направлено помічником першого секретаря Ровенського обласного комітету партії.

На початку Великої Вітчизняної війни Качура С.А. був призначений комісаром Окремої спецчастини. У травні місяці 1942 року направлений у Військкомат Південного, а потім Північнокавказького фронту.  

У листопаді 1943 року рішенням ЦК КПРС перший секретар Ровенського обласного комітету партії Регма В.А. і його помічник  Качура С.А. були   направлені в Ровенську область для організації підпільної роботи й організації партизанського руху.

У лютому місяці 1943 року С.А.Качура героїчно загинув у бою за село Храпунь. Посмертно нагороджений орденом Вітчизняної війни І ступеня.  Про його героїчний шлях розповідається в книзі В.Бегми і Л.Кізі "Шляхи нескорених".

 

 

 


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська міська рада Чернігівської області Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області Сайт м. Семенівка Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Нова Українська школа