

Тут є такі екземпляри квітів: хлорофітум, сансевєра, троянда, аспідістра, канна, сенполія, плющ.
Ми познайомимо вас із деякими рослинами ближче.
Я хочу розповісти про рослину, яка називається аспідістра.
Ця культура належить до родини-лілейні. Її Батько-Японія і Південний Китай.
У зв’язку з великою кількістю прикореневих листочків цю рослину називають „дружньою сімейкою”.
Листя-широкі, темно-зелені, черешки довгі з великою кількістю хлорофілу.
Квітки – оригінальні :зверху коричневі, а всередині – фіолетові. Якщо штучно запилювати квіти, то можна отримати ягоди грушовидної форми.
Розмноження аспідістру в березні-квітні – кореневищами, які розрізають на частки.
Молоді рослини пересаджують через рік, а старі через 2-3 роки. Рослина вологолюбна. Влітку поливати часто, а взимку помірно, щоб земля була волога.
Аспідіастра – рослина тіньовитривала, тому вона може рости далеко від вікна. Крім того ця культура легко переносить сухе повітря, коливання температури, тому може бути широко використана при озелененні: заводів, фабрик, коридорів, вестибулів.
Я ознайомлю вас із рослиною, яка називається Сансев'єра. Вона належить до родини лілейні, росте в таких країнах, як Центральна Африка, Шрі-Ланка. Ця рослина має декоративні трикореневі прямостоячі блискучі листочки. У народі сансев'єру називають „щучий хвіст”, тому що в неї темні і світлі полоси. Квітки у рослини білого або світло-фіолетового кольору. В Африці із неї виготовляють вірьовки, грубі тканини.
Розмножуються ця рослина листовими черенками або поділом кореневища у березні-квітні. Сансев’єра – це рослина, яка не потребує багато світла, тепла і вологи. Поливати рослину треба регулярно. Взимку поливають не часто. Листями сансев’єри прикрашають букети і квіткові композиції.
А ось ця рослина називається хлорофітум. Ця культура належить до родини лілейні. Її Батько Південна Африка. Стебло у цієї рослини тонке, довжиною до 1 м. На кінцях стебла після цвітіння виростають розетки – листя з повітряними коренями. Їх називають дітками. Листя – лілейні, з біло-кремовими смугами, зібрані в суцвіття.
Хлорофітум розмножується трьома способами: дітками, насінням, боковими пучками прикореневих листочків.

Кущі рослини дуже розростаються, тому їх необхідно при пересадці розділяти на частини.
Щоб зберегти інтенсивний колір листа, хлорофітум ми розмістили на добре освітленому місці. Для цієї рослини найоптимальніший колір 15-18°С. Влітку рослину поливають часто (тому ми по черзі ходили до школи й поливали всі квіти), а взимку – помірно. Хлорофітум дуже ефектно виглядає на тумбах, шафах, а також як декорація на вікнах.