Жадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка

 Вітаю Вас  Гость | Группа "Гости"

Наша адреса:
Чернігівська обл. Семенівський р-н.
с. Жадове вул. Центральна
Жадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
імені Т. Г. Шевченка
телефон: 2-34-86

Ел. пошта:
Наш девіз: Ми завжди за наше рiдне село!!!!
До 75 річниці Перемоги
 До 75 річниці Перемоги
Меню сайту
Знайти на сайтi
Радiо
Профiль
Субота
24.10.2020
11:31

                         
               
               
     
Статистика

Всього користувачів: 2475

Нових за місяць: 1

Нових за тиждень: 1

Нових вчора: 0

Нових сьогодні: 0


Статистика материалов:

Новин: 271
Фотографій: 4240
Коментарів: 20

Зараз на сайті: 1
Невідомих: 1
Користувачів сайту: 0


Міні-Чат
Погода
Жадово 
Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти ЗЗСО району
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 


Здоров’язберігаючі технології


Кабінет міністр України підтримав постанову про продовження адаптивного карантину до до 31 жовтня.

    

«Здоров’язберігаючі технології у підлітковому середовищі»

Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя батьків, вчителів, суспільства в цілому. Для України головною проблемою, яка пов’язана з майбутнім держави, є збереження і зміцнення здоров’я дітей та учнівської молоді. Турботу викликає різке погіршення стану фізичного та розумового розвитку підростаючого покоління, зниження рівня народжуваності й тривалості життя, зростання смертності, особливо дитячої.

 Велике значення у формуванні здорового способу життя є сім’я. Але не менш важливим є навчальний заклад (школа), де підліток проводить більшість свого часу. Впровадження здоров’язберігаючих технологій на даний час є дуже актуальним, адже підлітковий вік – це найбільш складний та бурхливий період у формуванні особистості. Ставлення учнів до свого здоров’я є основою здоровозбереження. У зв’язку з цим пропаганда здорового способу життя через фізичне та екологічне виконання є складовою до розв’язання здоровозберігання. Із здоровозберігаючих технологій можна запропонувати:

-                     Аромотерапію у класах ( заняття принесе хороший ефект якщо обраний аромат буде відповідати вимогам навчальної діяльності: зняття напруги, зайвої тривожності, також таким методом можна знизити захворюваність  під час епідемії грипу спеціально підібраними маслами або аромо-палочками).

-         Заняття на свіжому повітрі, "Дні здоров'я" та туристичні походи. Багато сучасних дітей все менше перебувають на свіжому повітрі, а особливо підлітки, адже віддають перевагу слуханню музики, телебаченню, інтернету. Тому корисним для зміцнення здоров’я буде проведення деяких уроків на свіжому повітрі.

-                     Музика під час уроку (адже сучасний учень постійно шукає можливість послухати свою улюблену музику). Можна прослухувати якусь релаксаційну музику (наприклад звуки живої природи)

-                     Перед початком уроків можна запропонувати ранкову зарядку і краще, щоб в цьому брала участь вся школа, що допоможе зробити робочий день кращим.

-                     Також необхідно проводити різні заходи, як класні так загальношкільні.

        Звичайно, вирішення проблеми збереження здоров'я дітей та підлітків потребує щільної уваги всіх зацікавлених у цьому: педагогів, медиків, батьків, представників громадськості. Однак особливе місце та відповідальність з оздоровчій діяльності відводиться освітній системі, яка повинна й має всі можливості для того, щоб зробити освітній процес здоров’я зберігаючим, і в цьому випадку мова йде вже не просто про стан здоров’я сучасних школярів, а про майбутнє України.  

 

 

 

Підготувала Шевкопляс Тетяна

Учениця 11 класу

                  


                           Корисні сайти
Сайт Міністерства освіти і науки України ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Урядовий портал Інформаційна система управління освітою Сайт Чернігівської обласної державної адміністрації  Сайт управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації  Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Семенівська райдержадміністрація Чернігівської області Відділ освіти Семенівської райдержадміністрації Чернігівської області Освітній портал Сайт вчителю, учням та батькам Освітній портал «Педагогічна преса»  Украина онлайн Інтернет Асоціація України